Araç Belediyesi
MİNİMİNİKLERDEN ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI
Geri
Araç Belediyesi
29.06.2022

Büyük bir başarıya imza atarak ilk yıllarında erkeklerde Miniminikler şampiyonu, kızlarda ise ikinci olarak ilçemize gurur yaşatan Miniminikler Kadınlar ve Erkekler Hentbol takımlarımız şampiyonluk kutlaması yaparak zaferin keyfini yaşadı.  

Kutlamaya Belediye Başkanımız Sn. Satılmış SARIKAYA, Araç Belediyespor Başkanı Sn. Yavuz ALTINOĞLU, Belediye Meclis Üyeleri Sn. Aziz ÖZELCİ, Sn. İrem Yasemin SAVAŞ ve takım oyuncularının aileleri katılım sağladı.

Başkanımız Sn. Satılmış SARIKAYA oyuncuları ve Huriye Mine ÇELİKCİOĞLU’nu başarılarından dolayı tebrik ederken, çocuklarımıza verdiği desteğin artarak devam edeceğini ifade etti.

Araç Kapalı Spor Salonu’nda yapılan kutlamada oyuncularımıza  madalyaları Başkanımız tarafından verilirken, oyuncularımıza emek veren  ve maçlara hazırlayan Huriye Mine Çelikcioğlu’na da oyunculara ve Araç Belediyespor’a sağladığı katkılardan dolayı plaket takdim edildi.

Hatıra fotoğrafı çekiminin ardından, kesilen yaş pastayla birlikte ailelerin hazırladıkları ikramlıklar konuklara dağıtılırken, kutlamalar kapsamında takım oyuncuları doyasıya eğlendi.