![Araç Belediyesi](/WebCms/Upload/duyurular/ABB_27f9b17a-0869-457b-8d86-0379bf0c45bc.jpg)
![Araç Belediyesi](/WebCms/Upload/duyurular/ABB_27f9b17a-0869-457b-8d86-0379bf0c45bc.jpg)
1. Amatör Küme Kırmızı Gruptaki dördüncü maçımızda deplasmanda Sarı Yıldız GSK ile karşılaşan takımımız, 3 puanı 3 golle aldı.
Takımımız maçın ilk dakikalarında Kaptan Oğuz DUMAN’ın kafa golüyle 1-0 öne geçerken, ilk yarı bu skorla tamamlandı. İkinci yarıda ise Kemal’in bulduğu golle 2-0’ı yakaladık. Ancak yediğimiz talihsiz golle fark 1’e inerken, heyecan dolu son dakikalarda yine Kemal’le bulduğumuz golle maçın skoru belirlendi ve 3 puanı 3 golle aldık.
Tebrikler Takım.