![Araç Belediyesi](/WebCms/Upload/duyurular/ABB_e3ed9862-831c-4be8-aa1f-0979dcfa2076.jpg)
![Araç Belediyesi](/WebCms/Upload/duyurular/ABB_e3ed9862-831c-4be8-aa1f-0979dcfa2076.jpg)
Orman İşletme Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu "Orman Benim" Projesine, Belediye Başkanımız Sayın Süleyman YAZKAN, Orman İşletme Müdürü Nuh Beytullah Çiftci, Kurum Amirleri,Meslek Yüksek Okulu- Ormancılık Bölümü Öğretim Görevlileri ve Öğrenciler katılım sağladı.
Sayın Süleyman YAZKAN;
-Çevreci projelere her alanda olmaktan mutluluk duyduğunu, doğaya ve çevreye saygılı olmamızı, çöplerimizi doğada bırakmadan, ormanlarımıza ve çevreye sahip çıkmamız gerektiğini ifade etti.
Doğa hepimizin!