Araç Belediyesi
İŞÇİLERİMİZE İYİLEŞTİRME ZAMMI YAPILDI
Geri
Araç Belediyesi
23.08.2022

Belediye Başkanlığımız ile DİSK/Genel İş Sendikası arasındaki yürürlükte bulunan Toplu İş Sözleşmesi’ne ek protokol ile enflasyon ve iyileştirme zammı yapıldı. Araç Belediyesi daimi işçileri ve Araç Belediyesi Personel Ltd. Şti işçilerini kapsayan ek protokol ile işçi ücretlerine net 750 tl fark uygulanacak.

Bir kez daha emeğin ve emekçinin yanında olduğunu belirten Belediye Başkanımız Sn. Satılmış SARIKAYA, işçilerimizin refah düzeyinin artması için elinden geleni yaptığını ifade ederek, sendika temsilcileri ve yöneticilerine teşekkür etti.

İyileştirme zammı için Belediye Başkanımız Sn. Satılmış SARIKAYA’ya teşekkür eden DİSK Genel İş Zonguldak Şube Başkanı Sn. Enis DİZDAROĞLU ise şunları söyledi : “Tüm personeliyle birlikte uyum içinde özveriyle çalışarak, daha güzel daha yaşanabilir ve modern bir ARAÇ için hizmet veren Araç Belediye Başkanı Sayın Satılmış SARIKAYA’ya gösterdiği hassasiyet ve emeğe duyduğu saygıdan dolayı teşekkür ederim. Sendikamız üyesi işçi arkadaşlara da hayırlı uğurlu olmasını dilerim.“